Hakkımızda

1960’lı yıllarda başladık bu zorlu yolculuğa. Çok zor koşullar ve şartlar altında, bıkmadan yılmadan yolumuza devam ettik. Bugün Rusya, Azerbaycan başta olmak üzere bir çok ülke ve şehre hizmet sunmaktayız. İnşallah sunmaya devam edeceğiz.

Gelişen teknolojilerle üretim kabiliyetleri artmakta, tüketiciler sürekli yeni marka ürünlerle karşılaşmakta ve her alanda değişik kalite, fiyat ve çeşit alternatifi yakalayabilmektedirler. Tüm bu şartlarda hemen hemen her sektör için geçerli olan yoğun rekabet altında şirketlerin başarılı olması ve ayakta kalabilmesi üretime değil; müşteri kazanabilmeye ve müşteriyi sadık bir kitle haline getirebilmeye diğer bir ifade ile müşteri odaklı çalışmaya dayanmaktadır. Ancak sürekli ürün ve marka bombardımanındaki müşterileri kazanmak ya da mevcut müşterilerle ilişkileri koruyabilmek kolay bir iş değildir. Günümüzün bilinçli tüketicisi, bir ürün ya da hizmet tercihinde sadece ihtiyacını gidermeyi değil, o ürünün diğerlerinden ne farkı olduğunu, artı ne değer vereceğini bilmek istemektedir. Bu nedenle bügün pazarlama, tüketici gözünde “değer” olarak adlandırılan özelliği bulmayı, bu değeri ürüne katmayı ve en iyi şekilde tüketiciye duyurmayı hedeflemektedir.

Değer bir şahsın ve şirketin duygusal düzeyde bağlandığı herhangi bir prensibi temsil eder.

Yıldız Çamaşırları’nın değeri de müşteri memnuniyetidir.

Bugüne kadar istikrarlı bir şekilde büyümemizi sürdürmüş olup, sonraki yıllarda kalitemiz ve asıl değerlerimizden, ahlaklı, dürüst ve çevresine duyarlı tutumumuzdan asla taviz vermeyerek ilerlemeye devam edeceğiz. Bugüne kadar bize inanan, hayallerimizi paylaşan, bizimle iş birliği içinde olan tüm iş ortaklarımıza ve tüm çalışanlarımıza Yıldız Çamaşır adına teşekkürlerimi sunarım.

Kurumsal Stratejimiz

Şirketlerin en büyük hazinesinin müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle, sadece mal satmak değil, satış öncesi ve sonrası memnuniyeti de en üst seviyede tutmak öncelikli hedefimizdir.

Tüketicinin aklından ve kalbinden geçeni daha iyi anlamak, nelerden etkilendiğini kavramak, içinde bulunduğumuz sektördesektöre bir zorunluluk haline dönmüştür.
Rekabetin kaçınılmaz gerekliliğidir müşteriye yakınlık.

Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını daha iyi anlamak, taleplerine göre üretim yapmak, etkin bir şekilde müşteriye hitap etmektir tüm gayemiz.

Üretim

Firmamız son teknoloji makine parkuru ile sektöre hizmet etmektedir.

Sitede Kullanılan Tüm Görsel ve Metinler Yıldız Çamaşır'dan İzin Almaksızın Kullanılamaz.